Fun pro Skate 21 Skateboard malý pro děti javorové dřevo Cool designy

Bruslete jako profesionálové: fun pro Skate 21 skateboard je ideální pro děti a dospívající a je k dispozici ve dvou velikostech.... více informací »
Fun pro Skate 21 Skateboard malý pro děti javorové dřevo Cool designy
Značka: Fun pro
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Bruslete jako profesionálové: fun pro Skate 21 skateboard je ideální pro děti a dospívající a je k dispozici ve dvou velikostech....

Bruslete jako profesionálové: fun pro Skate 21 skateboard je ideální pro děti a dospívající a je k dispozici ve dvou velikostech. Na délku měří pouze 71 nebo 76 cm, takže není příliš velká pro rostoucí nadšence bruslení. Díky tomu můžete mít prkno plně pod kontrolou a snadno se naučit všechny moderní triky. Protiskluzový povrch vám zajistí nejlepší přilnavost a bezpečnost. Aby se nové prkno nekutálelo pod nohama, má konkávní tvar – konce prkna jsou mírně nakloněné nahoru. Díky kvalitním kolečkům 99a a kuličkovým ložiskům ABEC 9 můžete na povrchu skateboardu jezdit hladce. Bezpečně a v pohodě: se skateboardem fun pro Skate 21 můžete jezdit na rampě jako opravdový skate mistr.

Unikátní a oblíbený kousek Fun pro Skate 21 Skateboard malý pro děti javorové dřevo Cool designy od oblíbené značky se zárukou kvality Fun pro najdete na našich stránkách ve slevě! Nabídka od 1 099 Kč.