Fun pro Mini Cruiser Skateboard Trickboard PP Board 100kg LED kolečka PU Tvrdost: 88A

Bruslete dál! Skateboard fun pro Mini Cruiser je ideální pro všechny věkové kategorie. Jak už název napovídá, prkno Mini Cruiser... více informací »
Fun pro Mini Cruiser Skateboard Trickboard PP Board 100kg LED kolečka PU Tvrdost: 88A
Značka: Fun pro
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Bruslete dál! Skateboard fun pro Mini Cruiser je ideální pro všechny věkové kategorie. Jak už název napovídá, prkno Mini Cruiser...

Bruslete dál! Skateboard fun pro Mini Cruiser je ideální pro všechny věkové kategorie. Jak už název napovídá, prkno Mini Cruiser má malou standardní velikost přibližně 22 palců (cca 53 x 15 cm) a je vyrobeno z extrémně odolného PP plastu s příměsí skelných vláken. To znamená, že jej lze zatížit až 100 kg. Vaflový povrch zajišťuje nejlepší přilnavost. Stejně jako u všech našich desek používáme kuličková ložiska ABEC9 pro optimální převod energie na rychlost. Samotná kolečka jsou vyrobena z PU plastu s tvrdostí 88A. Speciální zvýraznění: s fun pro Mini Cruiser Trickboard získáte rovnou dvě sady koleček. Jedno s integrovaným dynamem a LED světly a jedno se zcela jednobarevnými koly. Pomocí nástrojů je můžete změnit v několika jednoduchých krocích. Cool a bezpečně: s vysoce kvalitním fun pro Mini Cruiser skateboardem můžete jezdit jako mistři skateboardingu.

Zcela unikátní produkt Fun pro Mini Cruiser Skateboard Trickboard PP Board 100kg LED kolečka PU Tvrdost: 88A od skvělé a známé značky Fun pro máte možnost koupit aktuálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Aktuálně stojí u nás 1 099 Kč.