Fun pro Koloběžka FIVE od 10 let Skládací Výškově nastavitelná Nosný popruh Třecí brzda

Pojďme se plavit! Koloběžka FIVE od fun pro je praktickým společníkem díky dobré ovladatelnosti, se kterou rychle a příjemně... více informací »
Fun pro Koloběžka FIVE od 10 let Skládací Výškově nastavitelná Nosný popruh Třecí brzda
Značka: Fun pro
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Pojďme se plavit! Koloběžka FIVE od fun pro je praktickým společníkem díky dobré ovladatelnosti, se kterou rychle a příjemně...

Pojďme se plavit! Koloběžka FIVE od fun pro je praktickým společníkem díky dobré ovladatelnosti, se kterou rychle a příjemně překonáte všechny vzdálenosti. Kolečka se hladce pohybují na kuličkových ložiscích ABEC 9 a díky větší šířce mají dostatečnou přilnavost. S koloběžkou fun pro FIVE můžete bezpečně a obratně svištět městem či vesnicí nebo si užívat volný čas – protože je pro vás ideální: v závislosti na vaší výšce můžete nastavit výšku řídítek od 88 do 106 cm. Mimořádný komfort a bezpečnost zajišťuje mimořádně velká plocha a ergonomické rukojeti a třecí brzda zastaví výkonnou jízdu. Svižná jízda životem: sportovní koloběžka fun pro je díky patentovanému skládacímu mechanismu praktickým společníkem, který vám zkrátí cesty spoustou zábavy.

Hodně prodávaný produkt Fun pro Koloběžka FIVE od 10 let Skládací Výškově nastavitelná Nosný popruh Třecí brzda od dodavatele zboží Fun pro lze sehnat tady a teď právě extra výhodně. Cenově vychází na 3 599 Kč.