Fun pro FIVE Deluxe koloběžka od 10 let Skládací Výškově nastavitelná Nosný popruh Třecí brzda

Let´s cruise! Koloběžka FIVE od fun pro je díky své dobré manévrovatelnosti vaším praktickým společníkem, se kterým rychle a... více informací »
Fun pro FIVE Deluxe koloběžka od 10 let Skládací Výškově nastavitelná Nosný popruh Třecí brzda
Značka: Fun pro
5 099 Kč
Ověřit dostupnost
Let´s cruise! Koloběžka FIVE od fun pro je díky své dobré manévrovatelnosti vaším praktickým společníkem, se kterým rychle a...

Let´s cruise! Koloběžka FIVE od fun pro je díky své dobré manévrovatelnosti vaším praktickým společníkem, se kterým rychle a zábavně překonáte všechny vzdálenosti. Kolečka se hladce pohybují po kuličkových ložiskách ABEC 9 a díky své větší šířce nabízí dostatek přilnavosti. Bezpečně a obratně můžete svištět městem či vesnicí nebo si sportovně užívat volný čas s koloběžkou fun pro FIVE – protože je pro vás jako stvořená: v závislosti na vaší výšce si můžete nastavit výšku řídítek od 88 do 106 cm. Dodatečné pohodlí a bezpečnost zajišťuje mimořádně velký nášlap a ergonomické rukojeti a jízdu s vysokým výkonem zastavuje třecí brzda. Extra zábava a ještě větší bezpečnost s verzí deluxe: když dynamo rozsvítí LED kola, nikdo vás nepřehlédne ani ve tmě! Svižně svištět životem: sportovní koloběžka fun pro je díky svému patentovanému skládacímu mechanismu praktickým společníkem, který vám zkrátí cesty spoustou zábavy.

Tento neodolatelný produkt Fun pro FIVE Deluxe koloběžka od 10 let Skládací Výškově nastavitelná Nosný popruh Třecí brzda od skvělé a známé značky Fun pro snadno pořídíte zrovna dneska až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte za super cenu 5 099 Kč.