Fox & Fern Deventer, stojany na rostliny, pro květináče 20,3–30,5 cm Ø, 2 výšky, bambusové provazy

Nastěhujte si domů více přírody se  stojany na rostliny  Deventer od společnosti Fox & Fern by blumfeldt.Stojany na... více informací »
Fox & Fern Deventer
Značka: Fox & Fern
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Nastěhujte si domů více přírody se  stojany na rostliny  Deventer od společnosti Fox & Fern by blumfeldt.Stojany na...

Nastěhujte si domů více přírody se  stojany na rostliny  Deventer od společnosti Fox & Fern by blumfeldt.Stojany na rostliny  jsou vyrobeny z udržitelného bambusu a přinášejí do vašeho života čerstvou a dobrou náladu. Jednoduše na svém nastavitelném  stojanu  nastavte požadovaný průměr svého květináče mezi 20,3 a 30,5 cm, a můžete pohodlně vložit své oblíbené rostliny. Jednoduchým otočením  stojanů na květiny  můžete své rostlinné  kamarády dokonce prezentovat na dvou různých výškách. Kombinujte podle chuti a nálady a vytvořte si tak doma svou oázu klidu. Praktický zástrčný design navíc umožňuje rychlou a jednoduchou montáž.Obohaťte svůj byt o stylový, rozšiřitelný a otočný kus nábytku:  stojany  na květiny  Deventer od společnosti Fox & Fern by blumfeldt.

Často hledaný výrobek Fox & Fern Deventer, stojany na rostliny, pro květináče 20,3–30,5 cm Ø, 2 výšky, bambusové provazy od skvělé a známé značky Fox & Fern snadno naleznete tady a teď pořád výhodně! Právě teď za cenu 1 399 Kč.