Forma na dort posuvná

Forma na dort posuvná je ideální pomocník pro pečení různě velkých dortů. Snadno nastavíte její obvod v rozmezí od 15 do 30... více informací »
Forma na dort posuvná
Značka: Orion
199 Kč
Ověřit dostupnost
Forma na dort posuvná je ideální pomocník pro pečení různě velkých dortů. Snadno nastavíte její obvod v rozmezí od 15 do 30...

Forma na dort posuvná je ideální pomocník pro pečení různě velkých dortů. Snadno nastavíte její obvod v rozmezí od 15 do 30 cm. Stačí ji namazat tukem, vysypat moukou a položit na pečící papír na rovném plechu. Po upečení můžete korpus snadno naplnit krémem, ovocem, želatinou apod. Po vychladnutí a ztuhnutí náplně stačí na bocích odříznout a formu rozevřením sejmout. Pomohou vám v tom praktické úchyty. Tvar formy drží na bocích dvě spony. Není vhodná do myčky ani do mikrovlnné trouby.Materiál: nerezová ocel. Rozměry: výška 7,5 cm, šířka 15 – 30 cm. Hmotnost: 126,9 g. Forma na dortPosuvnáKulatý tvarPro šířku od 15 do 30 cmPraktické úchytySkladná  Forma na dort posuvná značky Orion.

Forma na dort posuvná – posuvná, pro pečení různě velkých dortů, praktické úchyty – Ruční mytí. nerez.

Kvalitní kousek Forma na dort posuvná od našeho známého výrobce Orion jde pořídit právě teď až neuvěřitelně levně. Nabídka již od 199 Kč.