Fitness King Trampolína na cvičení s madlem 100 cm CFTW-40

Trampolína na cvičení s madlem Trampolína na cvičení je ideální pro celou rodinu pro podporu a rozvoj rovnováhy, koordinace, vytrvalosti a... více informací »
Fitness King Trampolína na cvičení s madlem 100 cm CFTW-40
Značka: Fitness King
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Trampolína na cvičení s madlem Trampolína na cvičení je ideální pro celou rodinu pro podporu a rozvoj rovnováhy, koordinace, vytrvalosti a...

Trampolína na cvičení s madlem

Trampolína na cvičení je ideální pro celou rodinu pro podporu a rozvoj rovnováhy, koordinace, vytrvalosti a pohyblivosti.

Skákání na trampolíně patří mezi nejoblíbenější sporty. Trampolína je určená pro osoby cvičící fitness a pro všechny, kteří si chtějí zlepšit fyzickou kondici. Trampolínu je možné používat pro cvičení v tělocvičnách nebo doma. Trampolína nezatěžuje páteř ani klouby, hodí se ke cvičení v každém věku. Díky možnosti demontáže nožiček je velmi snadná přeprava i uložení trampolíny. Odrazová plocha trampolíny je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu. Trampolína má 6 stabilních noh. Měkký obvodový kryt pružin chrání proti nárazu.

Trampolína na cvičení s madlem – technické parametry:

  • maximální zatížení 100 kg
  • průměr 100 cm
  • průměr skákací plochy 80 cm
  • madlo pro pohodlné přidržení během cvičení (výška od skákací plochy 90 cm)
  • protiskluzové nožičky pro lepší stabilitu
  • výška doskočné plochy od země cca 21 cm

Na trampolínu na cvičení poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Žádaný kus Fitness King Trampolína na cvičení s madlem 100 cm CFTW-40 od populární značky Fitness King snadno naleznete na našich stránkách teď skutečně levně! Nabídka již od 1 499 Kč.