Filtry do filtrační konvice 3 ks

Filtry do filtrační konvice 3 ks snižují obsah vodního kamene. Zároveň odstraňují chlor, který ovlivňuje chuťové a pachové... více informací »
Filtry do filtrační konvice 3 ks
Značka: Orion
369 Kč
Ověřit dostupnost
Filtry do filtrační konvice 3 ks snižují obsah vodního kamene. Zároveň odstraňují chlor, který ovlivňuje chuťové a pachové...

Filtry do filtrační konvice 3 ks snižují obsah vodního kamene. Zároveň odstraňují chlor, který ovlivňuje chuťové a pachové vlastnosti vody. Redukují také možný obsah těžkých kovů (měď, kadmium), pesticidů a organických nečistot. Výsledkem je čistá a průzračná voda, která je ideální pro přípravu nápojů a pro vaření. Používáním filtrované vody významně omezíte usazování vodního kamene v rychlovarných konvicích apod. Balení obsahuje 3 ks.Náhradní filtryPro běžně  užívanéfiltrační konviceZlepšují výrazně kvalitu i chuť vodyOdstraňují nežádoucí obsah, organické nečistoty a těžké kovyBalení 3 ks  Filtry do filtrační konvice 3 ks značky Orion.

Filtry do filtrační konvice 3 ks – snižují obsah vodního kamene, odstraňují nežádoucí látky a nečistoty, zlepšují kvalitu vody, 3 ks v balení – . plast.

Neodolatelný kus Filtry do filtrační konvice 3 ks od kvalitní společnosti Orion lze zakoupit na našich stránkách teď téměř zdarma. Nabídka od 369 Kč.