Electronic-Star Set „Arctic Ice Pro“ ze série White star s výkonem 4000W

PA set"Arctic Ice Pro" ze série White star disponuje výkonem až 4000 W.Obzvláště vhodný pro zřízení velkých DJ akcí. Set... více informací »
Electronic-Star Set "Arctic Ice Pro" ze série White star s výkonem 4000W
19 049 Kč
Ověřit dostupnost
PA set"Arctic Ice Pro" ze série White star disponuje výkonem až 4000 W.Obzvláště vhodný pro zřízení velkých DJ akcí. Set...

PA set“Arctic Ice Pro“ ze série White star disponuje výkonem až 4000 W.Obzvláště vhodný pro zřízení velkých DJ akcí. Set disponuje 2 zesilovači a 4reproduktory. Snadná montáž a instalace.Výkon 4000 W pro ozvučení akcí s počtem osob až 800!Série White star je typická svým extravagantním designem v bílém provedení.Tento styl se hodí pro akce, kde se klade důraz na eleganci a stylovost.Komponenty Vás však překvapí i po technické stránce. Jednou z bonusovýchvlastností je jejich vysoká koncentrace na kvalitní a čistý zvuk.Se setem bez problémů zorganizujete různé prezentace, diskuze a moderátorskévystoupení.Výkonné PA zesilovače a 4 PA reproduktory spolu vzájemně skvěle ladí a takvytvářejí harmonický zvuk.Set se dodává společně s kompletní sadou kabelů, takže svá zařízení můžetepřipojit hned po vybalení.Komponenty ze série „White star“ se dají objednat i jednotlivě nastránce našeho e-shopu. Na této stránce si můžete doobjednat i dalšípříslušenství, které obohatí Váš set.

Tento výjimečný produkt Electronic-Star Set "Arctic Ice Pro" ze série White star s výkonem 4000W od výrobce s dobrým jménem Electronic-Star pohodlně seženete zde teď za super peníze! Akční cena již od 19 049 Kč.