Electronic-Star Sada 4 reproduktorových stojanů, sklo, kov, černá

Reprezentativní, výškově nastavitelné reproduktorové stojany se zatížitelností 2 kg (každý) a možností skrytí kabelového... více informací »
Electronic-Star Sada 4 reproduktorových stojanů
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Reprezentativní, výškově nastavitelné reproduktorové stojany se zatížitelností 2 kg (každý) a možností skrytí kabelového...

Reprezentativní, výškově nastavitelné reproduktorové stojany se zatížitelností 2 kg (každý) a možností skrytí kabelového vedení. Četné vývrty pro použití s různými modely surroundových reproduktorů. Balení jako montážní sada včetně kompletního instalačního materiálu.   Stojany značky Electronic Star elegantně a bezpečně nastaví surroundové reproduktory do správné výšky při použití v domácích kinech či Hi-Fi soupravách. Díky různým vývrtům jsou stojany určeny pro všechny běžné reproduktory s max. hmotností 2 kg. Výšku stativů lze podle vlastních požadavků nastavit v rozmezí 68 do 110 cm pro optimální ozvučení místnosti. Konstrukce umožňuje skryté vedení kabelů, což jistě přispěje k celkové estetice a pořádku. Kombinace materiálů a barvy předurčuje perfektní zapadnutí stojanů téměř do všech stylů zařízení místnosti. Prosím, berte na vědomí, že stativy se dodávají jako montážní sada. Reproduktor na obrázku není součástí balení.

Povedený produkt Electronic-Star Sada 4 reproduktorových stojanů, sklo, kov, černá od výrobce Electronic-Star lze pořídit právě teď za skvělou cenu! V akci od 2 599 Kč.