Electronic-Star Electronic Star 12 Pack Digitální zvukový zesilovač + Reproduktory 2 x 12″ + stůl

Oslava může začít! 12palcový DJ Party set eStar přináší na vaši příští domácí párty PA vybavení, které je ideální pro... více informací »
Electronic-Star Electronic Star 12 Pack Digitální zvukový zesilovač + Reproduktory 2 x 12" + stůl
9 999 Kč
Ověřit dostupnost
Oslava může začít! 12palcový DJ Party set eStar přináší na vaši příští domácí párty PA vybavení, které je ideální pro...

Oslava může začít! 12palcový DJ Party set eStar přináší na vaši příští domácí párty PA vybavení, které je ideální pro vzrušující karaoke večery nebo akce – včetně všech propojovacích kabelů!Vše pro výkonné ozvučení: 6dílná party sada vám přináší nejen digitální zesilovač Fenton FPL-1000,, ale také Skytec STM-3020 3/2kanálový DJ mixér, dva výkonné Malone PW-2222s PA boxy a dva dynamické mikrofony od oneConcept – samozřejmě přímo s potřebnými kabely pro připojení. Díky tomu nebude nic stát v cestě vaší příští párty, karaoke večeru nebo profesionální prezentaci.S digitálním zesilovačem Fenton FPL-1000 dodáte svému zvuku ten správný říz. S maximálním výstupním výkonem 2 x 500 W na výstupech dodává boxům skutečný náboj a rozproudí párty. Integrovaný přehrávač médií umožňuje přímé přehrávání souborů MP3 prostřednictvím rozhraní Bluetooth, slotu USB, karty SD nebo panelu s linkovým vstupem. Pro všechny začínající DJ je k dispozici 3/2kanálový DJ mixážní pult Skytec STM-3020 , který je vhodný pro začátečníky a umožňuje kombinovat různé vstupní signály a zapojovat hlasové nebo vokální příspěvky. Dva dynamické mikrofony z oneConcept zde také nacházejí svůj přístup, kde je lze ovládat zcela nezávisle. Dva 12″ 3pásmové reproduktory PW-2222 od Malone se postarají o bohatý zvuk a dunivé basy – stěny, taneční parkety i všichni lidé se budou otřásat. Aby vašemu zvuku nic nestálo v cestě, jsou součástí balení všechny potřebné propojovací kabely.Pojďme to rozjet! eStar 12palcový DJ Party PA Set poskytuje technologie, které potřebujete pro výkonný zvuk – kompletně z jednoho zdroje!

Tento levný kus Electronic-Star Electronic Star 12 Pack Digitální zvukový zesilovač + Reproduktory 2 x 12" + stůl od kvalitní společnosti Electronic-Star je k dispozici nyní extra výhodně! Nyní pořídíte od 9 999 Kč.