Electronic-Star DJ kompletní set „Durch-Starter“, zesilovač, repro, mix

DJ kompletní set "Durch-Starter", zesilovač, reproduktory, mixér Rozsáhlý DJ set pro okamžité použití. Navzájem sladěné... více informací »
Electronic-Star DJ kompletní set "Durch-Starter"
7 899 Kč
Ověřit dostupnost
DJ kompletní set "Durch-Starter", zesilovač, reproduktory, mixér Rozsáhlý DJ set pro okamžité použití. Navzájem sladěné...

DJ kompletní set „Durch-Starter“, zesilovač, reproduktory, mixér Rozsáhlý DJ set pro okamžité použití. Navzájem sladěné komponenty pro dobrý zvuk. Naše sada „Durch-Starter“ kombinuje silný zesilovač s výkonem 480 W od firmy Skytec s dvojicí výkonných stylových reproduktorů od firmy Skytec. Sada je doplněna o profesionální mixér, 2 dynamické mikrofony a funkční DJ sluchátka. Stručně řečeno, vše co je nezbytné pro úspěšné vystoupení. Společně set zvládne menší akce ve vnitřních prostorách i akce pod širým nebem. Sada je ideální pro vstup do světa DJ za skvělou cenu. V setu je i kompletní sada kabelů, takže můžete své publikum bavit okamžitě.

Hodně povedený kousek Electronic-Star DJ kompletní set "Durch-Starter", zesilovač, repro, mix od kvalitní společnosti Electronic-Star pohodlně získáte nyní až neuvěřitelně levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 7 899 Kč.