Electronic-Star DJ kompletní set „Bouncer“ zesilovač, reproduktory, mixér

DJ kompletní set "Bouncer" zesilovač, reproduktory, mixér Rozsáhlá DJ sada pro vaše akce. Jemně vyladěné komponenty pro dobrý... více informací »
Electronic-Star DJ kompletní set "Bouncer" zesilovač
14 189 Kč
Ověřit dostupnost
DJ kompletní set "Bouncer" zesilovač, reproduktory, mixér Rozsáhlá DJ sada pro vaše akce. Jemně vyladěné komponenty pro dobrý...

DJ kompletní set „Bouncer“ zesilovač, reproduktory, mixér Rozsáhlá DJ sada pro vaše akce. Jemně vyladěné komponenty pro dobrý zvuk. Sada „Bouncer“ spojuje silný zesilovač s výkonem 2 x 500 W z dílny Skytec s párem silných stylových reproduktorů. Sada je doplněna o profesionální mix, 2 mikrofony extra třídy a funkční DJ sluchátka – stručně řečeno, vše co je nezbytné pro úspěšné vystoupení. Set zvládne menší akce ve vnitřních prostorách i akce pod širým nebem. V setu je i kompletní sada kabelů, takže můžete své publikum bavit okamžitě.

Tento neodolatelný kousek Electronic-Star DJ kompletní set "Bouncer" zesilovač, reproduktory, mixér od značky s dobrým jménem Electronic-Star lze sehnat v naší internetové nabídce výhodně! Na našich stránkách za 14 189 Kč.