Electronic-Star 0

Pár stojanů na reproduktory Electronic Star přináší prostorové reprosoustavy elegantně a stabilně do správné výšky pro... více informací »
Electronic-Star 0
2 809 Kč
Ověřit dostupnost
Pár stojanů na reproduktory Electronic Star přináší prostorové reprosoustavy elegantně a stabilně do správné výšky pro...

Pár stojanů na reproduktory Electronic Star přináší prostorové reprosoustavy elegantně a stabilně do správné výšky pro použití domácího kina a HiFi použití. Díky vhodným montážním otvorům dokáží oba stativy upevnit na stěnu, případně na strop téměř každé na trhu dostupné prostorové reprosoustavy s hmotností až do 2 kg. Výška stojanu může být nastavena jednoduchým způsobem v rozsahu od 68 do 110 cm pro optimální přizpůsobení vyzařování reproduktoru podle okolních podmínek, jako například podle výšky gauče. Aby se zabránilo nevzhledným otiskům, a také pro zachování pořádku umožňují reproduktorové stojany Electronic Star skryté vedení kabelu přes interiér stativu. Volba materiálu a barvy obou stojanů na reproduktory ladí s většinou stylů bydlení a reproduktorových systémů. Vezměte prosím na vědomí, že zobrazený reproduktor není součástí dodávky, slouží jen jako příklad aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že stojany jsou dodávány jako montážní sada.

Tento designový výrobek Electronic-Star 0 od značky s dlouholetou historií Electronic-Star jde sehnat momentálně na webu extra se slevou. Právě teď za cenu 2 809 Kč.