Dóza s těsněním 1,6 l

Dóza s těsněním 1,6 l je ideální nejen k uložení pokrmů, ale skvěle poslouží i k jejich ohřívání nebo zapékání. Dóza z... více informací »
Dóza s těsněním 1
Značka: Orion
299 Kč
Ověřit dostupnost
Dóza s těsněním 1,6 l je ideální nejen k uložení pokrmů, ale skvěle poslouží i k jejich ohřívání nebo zapékání. Dóza z...

Dóza s těsněním 1,6 l je ideální nejen k uložení pokrmů, ale skvěle poslouží i k jejich ohřívání nebo zapékání. Dóza z borosilikátového skla je vybavená bambusovým víkem se silikonovým těsněním. Prohlubně ve víčku umožňují snadné stohování. Sklo je odolné vůči vysokým teplotám (od -20 °C do 220 °C). Nepřejímá pachy, chutě a barvu z potravin ani při dlouhodobém uchovávání. V dóze bez víčka můžete pokrmy ohřívat v mikrovlnné troubě nebo je v klasické troubě zapékat. Zbylé pokrmy pak snadno uložíte do ledničky. Samotnou skleněnou nádobu můžete mýt v myčce, víko pak ručně teplou vodou a saponátem.Materiál: borosilikátové sklo, bambus, silikon. Rozměry: délka 22 cm, šířka 16,5 cm, výška 7 cm. Objem: 1,6 l Hmotnost: 1010 g.Dóza s těsněnímBorosilikátové sklo + bambusSilikonové těsněníSklo odolné teplotám od -20 °C do 220 °CDóza vhodná k ohřevu v mikrovlnné troubě a zapékání v klasické trouběObjem 1,6 l Dóza s těsněním 1,6 l značky Orion.

Dóza s těsněním 1,6 l – k uchování pokrmů, vhodná k ohřívání a zapékání, silikonové těsnění, sklo odolné vůči vysokým teplotám – vhodná do mikrovlnné trouby. borosilikátové sklo, bambusové dřevo, silikon.

Tento exkluzivní kus Dóza s těsněním 1,6 l od dodavatele s dobrým jménem Orion snadno najdete tady za výborné peníze! Zrovna nyní za cenu 299 Kč.