Dóza s těsněním 1,1 l

Dóza s těsněním 1,1 l je ideální nejen k uložení pokrmů, ale skvěle poslouží i k jejich ohřívání nebo zapékání. Dóza z... více informací »
Dóza s těsněním 1
Značka: Orion
239 Kč
Ověřit dostupnost
Dóza s těsněním 1,1 l je ideální nejen k uložení pokrmů, ale skvěle poslouží i k jejich ohřívání nebo zapékání. Dóza z...

Dóza s těsněním 1,1 l je ideální nejen k uložení pokrmů, ale skvěle poslouží i k jejich ohřívání nebo zapékání. Dóza z borosilikátového skla je vybavená bambusovým víkem se silikonovým těsněním. Prohlubně ve víčku umožňují snadné stohování. Sklo je odolné vůči vysokým teplotám (od -20 °C do 220 °C). Nepřejímá pachy, chutě a barvu z potravin ani při dlouhodobém uchovávání. V dóze bez víčka můžete pokrmy ohřívat v mikrovlnné troubě nebo je v klasické troubě zapékat. Zbylé pokrmy pak snadno uložíte do ledničky. Samotnou skleněnou nádobu můžete mýt v myčce, víko pak ručně teplou vodou a saponátem.Materiál: borosilikátové sklo, bambus, silikon. Rozměry: délka 20 cm, šířka 15 cm, výška 6,5 cm. Objem: 1,1 l Hmotnost: 870 g. Dóza s těsněnímBorosilikátové sklo + bambusSilikonové těsněníSklo odolné teplotám od -20 °C do 220 °CDóza vhodná k ohřevu v mikrovlnné troubě a zapékání v klasické trouběObjem 1,1 l Dóza s těsněním 1,1 l značky Orion.

Dóza s těsněním 1,1 l – k uchování pokrmů, vhodná k ohřívání a zapékání, silikonové těsnění, sklo odolné vůči vysokým teplotám – vhodná do mikrovlnné trouby. borosilikátové sklo, bambusové dřevo, silikon.

Ve slevě kus Dóza s těsněním 1,1 l od známého předního výrobce Orion snadno můžete najít již dnes za extra cenu. Cena od 239 Kč.