Dóza s těsněním 0,6 l

Dóza s těsněním 0,6 l je ideální nejen k uložení pokrmů, ale skvěle poslouží i k jejich ohřívání nebo zapékání. Dóza z... více informací »
Dóza s těsněním 0
Značka: Orion
169 Kč
Ověřit dostupnost
Dóza s těsněním 0,6 l je ideální nejen k uložení pokrmů, ale skvěle poslouží i k jejich ohřívání nebo zapékání. Dóza z...

Dóza s těsněním 0,6 l je ideální nejen k uložení pokrmů, ale skvěle poslouží i k jejich ohřívání nebo zapékání. Dóza z borosilikátového skla je vybavená bambusovým víkem se silikonovým těsněním. Prohlubně ve víčku umožňují snadné stohování. Sklo je odolné vůči vysokým teplotám (od -20 °C do 220 °C). Nepřejímá pachy, chutě a barvu z potravin ani při dlouhodobém uchovávání. V dóze bez víčka můžete pokrmy ohřívat v mikrovlnné troubě nebo je v klasické troubě zapékat. Zbylé pokrmy pak snadno uložíte do ledničky. Samotnou skleněnou nádobu můžete mýt v myčce, víko pak ručně teplou vodou a saponátem.Materiál: borosilikátové sklo, bambus, silikon. Rozměry: délka 17 cm, šířka 12,5 cm, výška 5,5 cm. Objem: 0,6 l Hmotnost: 600 g.Dóza s těsněnímBorosilikátové sklo + bambusSilikonové těsněníSklo odolné teplotám od -20 °C do 220 °CDóza vhodná k ohřevu v mikrovlnné troubě a zapékání v klasické trouběObjem 0,6 l Dóza s těsněním 0,6 l značky Orion.

Dóza s těsněním 0,6 l – k uchování pokrmů, vhodná k ohřívání a zapékání, silikonové těsnění, sklo odolné vůči vysokým teplotám – vhodná do mikrovlnné trouby. borosilikátové sklo, bambusové dřevo, silikon.

Oblíbený produkt Dóza s těsněním 0,6 l od dodavatele se skvělou pověstí Orion máte možnost koupit v naší nabídce za parádní cenu. Za bezkonkureční cenu 169 Kč.