Dóza KEMP skládací 1 l

Dóza Kemp skládací 1 l je ideální na svačiny, na cesty nebo kempování. Ze složeného stavu ji rozložíte do velikosti s objemem 1... více informací »
Dóza KEMP skládací 1 l
Značka: Orion
179 Kč
Ověřit dostupnost
Dóza Kemp skládací 1 l je ideální na svačiny, na cesty nebo kempování. Ze složeného stavu ji rozložíte do velikosti s objemem 1...

Dóza Kemp skládací 1 l je ideální na svačiny, na cesty nebo kempování. Ze složeného stavu ji rozložíte do velikosti s objemem 1 litru. Můžete v ní potraviny ohřívat v mikrovlnné troubě a mýt ji v myčce.Materiál: silikon, plast. Rozměry: 18,5 x 16 cm, v rozloženém stavu na výšku 7 cm, ve složeném 3,5 cm. Objem: 1 l. Hmotnost: 230 g.Dóza skládacíObjem 1 lTěsnící víčko4 uzavírací klipyVhodná do mikrovlnné trouby, myčky i mrazáku Dóza KEMP skládací 1 l značky Orion.

Dóza KEMP skládací 1 l – na svačiny, na cesty nebo kempování, rozložení do velikosti o objemu 1 l, těsnící víčko – do mikrovlnné trouby a myčky. plast PP, silikon.

Tento výjimečný výrobek Dóza KEMP skládací 1 l originál od výrobce Orion jednoduše můžete sehnat právě dnes téměř zdarma! Akční ceny od 179 Kč.