Dermacol dárková sada tělové péče Šeřík

Dárková sada tělové péče Šeřík pro všechny typy pokožky.Set obsahuje:Opojný sprchový krém Flower care 200 ml. Obsahuje... více informací »
Dermacol dárková sada tělové péče Šeřík
Značka: Dermacol
149 Kč
Ověřit dostupnost
Dárková sada tělové péče Šeřík pro všechny typy pokožky.Set obsahuje:Opojný sprchový krém Flower care 200 ml. Obsahuje...

Dárková sada tělové péče Šeřík pro všechny typy pokožky.Set obsahuje:Opojný sprchový krém Flower care 200 ml. Obsahuje šeříkový extrakt a vyživující oleje. Citlivě čistí pokožku těla a zabraňuje jejímu vysušování. Dermatologicky testováno.Opojný krém na ruce 30 ml. Obsahuje šeříkový extrakt, bamacké máslo a olivový olej. Dokonale pečuje o pokožku rukou, regeneruje ji, vyživuje a chrání. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný pocit. Dárková sada tělové péče ŠeříkPro všechny typy pokožkyZanechává pleť hebkou a vláčnou Dermacol dárková sada tělové péče Šeřík značky Dermacol.

Dermacol dárková sada tělové péče Šeřík – zanechává pleť hebkou a vláčnou – . .

Velmi oblíbený produkt Dermacol dárková sada tělové péče Šeřík od dodavatele s dobrým jménem Dermacol snadno můžete získat tady a teď právě ve výprodejové akci! V akci za 149 Kč.