Dermacol dárková sada pro muže Gentleman Touch

Dárková sada pro muže Gentleman Touch s intenzivní mužskou vůní.Set obsahuje:Sprchový gel pro muže 3 v 1 Gentleman Touch Men Agent... více informací »
Dermacol dárková sada pro muže Gentleman Touch
Značka: Dermacol
349 Kč
Ověřit dostupnost
Dárková sada pro muže Gentleman Touch s intenzivní mužskou vůní.Set obsahuje:Sprchový gel pro muže 3 v 1 Gentleman Touch Men Agent...

Dárková sada pro muže Gentleman Touch s intenzivní mužskou vůní.Set obsahuje:Sprchový gel pro muže 3 v 1 Gentleman Touch Men Agent 250 ml. Jemně myje pokožku těla, obličeje i vlasy. Bohatě pění a příjemně voní. Vhodný pro všechny typy pleti.Deodorant pro muže Men Agent Gentleman Touch 150 ml. Eliminuje nepříjemný zápach a je šetrný k pokožce. Intenzivní vůně dodává pocit čistoty a svěžesti. Neobsahuje hliníkové soli. Vhodný pro všechny typy pleti.Voda po holení Gentleman Touch Men Agent 100 ml. Eliminuje podráždění a červenání pleti. Dezinfikuje drobné ranky a ochraňuje pleť. Vhodná pro všechny typy pleti. Dárková sada pro muže Gentleman TouchPříjemná pánská vůněSoučástí sady kosmetické pouzdro Dermacol dárková sada pro muže Gentleman Touch značky Dermacol.

Dermacol dárková sada pro muže Gentleman Touch – příjemná pánská vůně – . .

Unikátní výrobek Dermacol dárková sada pro muže Gentleman Touch od společnosti se zárukou kvality Dermacol máte možnost dostat momentálně za outletovou cenu. Ve skvělé akci za 349 Kč.