Dávkovač na mýdlo WENKO

Dávkovač na mýdlo WENKO nainstalujete snadno a rychle pomocí patentované technologie Fusion-Loc. Ta spočívá v použití vakuového... více informací »
Dávkovač na mýdlo WENKO
Značka: WENKO
599 Kč
Ověřit dostupnost
Dávkovač na mýdlo WENKO nainstalujete snadno a rychle pomocí patentované technologie Fusion-Loc. Ta spočívá v použití vakuového...

Dávkovač na mýdlo WENKO nainstalujete snadno a rychle pomocí patentované technologie Fusion-Loc. Ta spočívá v použití vakuového systému bez použití nástrojů, nutnosti vrtání nebo lepení. Unikátní systém umožňuje rychlé, snadné a bezpečné připevnění ke všem hladkým a neporézním povrchům. Čtvercové přísavky připevníte přiloženou vakuovou pumpičkou a poté je můžete podle potřeby přemisťovat, aniž by po sobě zanechaly stopy. Dávkovač je vyrobený z velmi kvalitního plastu s nerezovým nástavcem. Přísavka udrží až 13 kg.Materiál: nerezová ocel, plast, polystyren. Rozměry: 10 x 7,5 x 16 cm. Vyrobila německá společnost Wenko. Dávkovač na mýdloPatentovaná technologieBez vrtání a lepeníVakuový systém – přiložená pumpičkaNa všechny hladké a čisté povrchySnadná a rychlá montáž bez nářadíJednoduché přemisťování beze stopKvalitní plast a nerezová ocel Dávkovač na mýdlo WENKO značky Wenko.

Dávkovač na mýdlo WENKO – patentovaná technologie vakuového připevnění, snadná a rychlá montáž – . nerezová ocel, plast, polystyren.

Unikátní a žádaný kus Dávkovač na mýdlo WENKO od známého předního výrobce Wenko máte možnost dostat právě v akci! Výhodně za 599 Kč.