Dámský skládací deštník Hit Mini Baloon Derby

Do nepřízně počasí je přímo dělaný. Mechanický dámský skládací deštník Hit Mini Baloon Derby má dokonalou komfortní... více informací »
Dámský skládací deštník Hit Mini Baloon Derby
Značka: Derby
269 Kč
Ověřit dostupnost
Do nepřízně počasí je přímo dělaný. Mechanický dámský skládací deštník Hit Mini Baloon Derby má dokonalou komfortní...

Do nepřízně počasí je přímo dělaný. Mechanický dámský skládací deštník Hit Mini Baloon Derby má dokonalou komfortní střechu a celoocelovou konstrukci. Díky snadnému složení a velikosti je ideální do kabelky. Plastová rukojeť je opatřena logem Derby. Polyesterový potah je odolný změnám vlhkosti i teplot a nesráží se.Průměr rozevřeného deštníku: 96 cm. Rozměr složeného: 24 cm. Hmotnost: 275 g. Počet prutů: 53/8. Materiál: černá ocel, plast, polyester. Dámský skládací deštník Hit Mini Baloon DerbyMotiv puntíkůMechanický systémIdeální do kabelkyCeloocelová konstrukceRukojeť s Logem DerbyŠiroká střechaPotah odolný změnám vlhkosti a teplot (nesráží se) Dámský skládací deštník Hit Mini Baloon Derby značky Derby.

Dámský skládací deštník Hit Mini Baloon Derby – odolný proti změnám teplot a vlhkosti, celoocelová konstrukce – počet prutů: 53/8. ocel, hliník, sklolaminát, polyester.

Tento velmi žádaný produkt Dámský skládací deštník Hit Mini Baloon Derby od značky s dlouholetou tradicí Derby snadno můžete sehnat tady nyní v akci! Zboží pořídíte teď u nás za 269 Kč.