Chytré hodinky W02W

Chytré hodinky W02W jsou vybavené 1,54" IPS HD displejem, který je zasazený v kovovém pouzdře. Displej nabízí velmi kvalitní... více informací »
Chytré hodinky W02W
Značka: Wotchi
999 Kč
Ověřit dostupnost
Chytré hodinky W02W jsou vybavené 1,54" IPS HD displejem, který je zasazený v kovovém pouzdře. Displej nabízí velmi kvalitní...

Chytré hodinky W02W jsou vybavené 1,54″ IPS HD displejem, který je zasazený v kovovém pouzdře. Displej nabízí velmi kvalitní zobrazení barev a je skvěle čitelný i za slunečného počasí. Je krytý 2,5D tvrzeným sklem, které je po stranách zaobleno pro ještě lepší ovládání. Hodinky se připínají na zápěstí pohodlným a příjemným řemínkem z kvalitního silikonu. Hodinky se nabíjejí pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Kabel připojte do USB portu PC či nabíječky telefonu. Výdrž baterie činí 1 – 2 dny. Hodinky nabízejí velké množství ciferníků, které můžete snadno měnit. Displej hodinek zobrazuje nově příchozí zprávy upozornění ze sociálních sítí a příchozí hovor, který můžete díky integrovanému mikrofonu přijmout. Z hodinek můžete také snadno odesílat zprávy. Abyste mohli uskutečňovat hovory, odesílat zprávy a zobrazovat upozornění, musí být hodinky stále připojené k mobilnímu telefonu prostřednictvím Bluetooth.Hodinky podporují tyto jazyky: čeština, angličtina, španělština, portugalština, němčina, italština, ruština, japonština, čínština.Chytré hodinky W02W1,54″ IPS HD displejKovové pouzdroVelmi dobře čitelný i na slunciTvrzené sklo ciferníkuPohodlný silikonový řemínekNabíjení prostřednictvím USB kabelu (součástí balení)Snadná výměna z množství ciferníkůMěření srdečního tepuMěření EKGMonitoring spánkuPřijímání hovorů, zpráv, historie volání, seznam kontaktůOdesílání zprávOvládání fotoaparátu telefonuOvládání hudebního přehrávače telefonuKrokoměrNotifikace z telefonuVýpočet spálených kaloriíUpozornění na dlouhé sezeníOchrana proti krádeži – Phone FinderBudík, stopky, kalendář, kalkulačka, datumKompatibilita: Bluetooth, Android 4.4 a novější, iOS 8.0 a novějšíNapájení ze sítě (USB)Vodotěsnost 3 ATM/3 BarRezerva chodu 48 hodinRozměr: 38 x 44 x 10,7 mm Chytré hodinky W02W značky Wotchi.

Chytré hodinky W02W – výdrž baterie činí 1 – 2 dny, Displej hodinek zobrazuje nově příchozí zprávy upozornění ze sociálních sítí a příchozí hovor – . .

Tento unikátní produkt Chytré hodinky W02W od kvalitní značky Wotchi naleznete momentálně v naši nabídce za extra cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 999 Kč.