Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé dřevo Skleněné obklady s mozaikovým efektem

Nástěnné zrcadlo Watford z kolekce Casa Chic by blumfeldt je inspirováno světly a leskem Hollywoodu a dodá vašemu interiéru... více informací »
Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé dřevo Skleněné obklady s mozaikovým efektem
Značka: Casa Chic
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnné zrcadlo Watford z kolekce Casa Chic by blumfeldt je inspirováno světly a leskem Hollywoodu a dodá vašemu interiéru...

Nástěnné zrcadlo Watford z kolekce Casa Chic by blumfeldt je inspirováno světly a leskem Hollywoodu a dodá vašemu interiéru luxusní kouzlo. Rám z drobných skleněných dlaždic s mozaikovým efektem vytváří úchvatnou hru světla a odrazů. Toto moderní, oslnivé zrcadlo s akcentem je dokonalým designovým prvkem na stěnu v obývacím pokoji, ložnici nebo na chodbě a lze jej použít i jako toaletní zrcadlo. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a nabízí křišťálově čistý odraz bez zkreslení.Oslnivá elegance pro váš domov: zrcadlo Watford od Casa Chic by blumfeldt.

Tento zlevněný výrobek Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé dřevo Skleněné obklady s mozaikovým efektem od známého výrobce Casa Chic snadno seženete na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Výhodně za cenu 2 299 Kč.