Capital Sports kladkový set 3pull, adaptér na kladku, 3x pochromovaná rukojeť z oceli

Vše pod kontrolou! S adaptéry na kladku CAPITAL SPORTS Kabelzug Set 3pull máš vždy při kladce vše pevně a bezpečně pod kontrolou.... více informací »
Capital Sports kladkový set 3pull
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Vše pod kontrolou! S adaptéry na kladku CAPITAL SPORTS Kabelzug Set 3pull máš vždy při kladce vše pevně a bezpečně pod kontrolou....

Vše pod kontrolou! S adaptéry na kladku CAPITAL SPORTS Kabelzug Set 3pull máš vždy při kladce vše pevně a bezpečně pod kontrolou. Pochromované ocelové rukojeti doplní tvůj nynější kladkostroj a rozšíří jej o různé možnosti cvičení. Rýhované plochy rukojetí s tloušťkou 2,5 cm, které jsou umístěny otáčivě, poskytují mimořádně bezpečné držení, a to i při velkém hmotnostním zatížení. Zejména se zpocenýma rukama jsou zcela protiskluzové.Nejlepší uchopení na kladkové věži: S adaptéry na kladku CAPITAL SPORTS Kabelzug Set 3pull.

Tento výjimečný produkt Capital Sports kladkový set 3pull, adaptér na kladku, 3x pochromovaná rukojeť z oceli od top značky Capital Sports máte možnost sehnat aktuálně na našich stránkách za super peníze. Nyní pořídíte od 1 799 Kč.