Capital Sports Kipu Allrounder Tandem, nafukovací paddleboard, SUP prkno, Set Cruiser

Užijte si letní pádlování na vodě: ať už jde o rodinnou zábavu, nebo o produktivní trénink celého těla – Kipu Allrounder... více informací »
Capital Sports Kipu Allrounder Tandem
11 399 Kč
Ověřit dostupnost
Užijte si letní pádlování na vodě: ať už jde o rodinnou zábavu, nebo o produktivní trénink celého těla – Kipu Allrounder...

Užijte si letní pádlování na vodě: ať už jde o rodinnou zábavu, nebo o produktivní trénink celého těla – Kipu Allrounder Tandem by Capital Sports nabízí vysoce kvalitní kompletní vybavení pro rozsáhlé výlety ve stoje na jezerech, řekách a světových mořích.Nafukovací prkno SUP board je díky svému cruiser tvaru ideální pro začátečníky i pokročilé. Pásek na nohy s vodítkem a pět úchytů na desce zajišťují velkou bezpečnost. Prkno vám tak neujede, ani když jste v rychlejších vodách. Exkluzivní paddleboard je rychlý, obratný a velmi snadno se s ním manipuluje: ve vhodném batohu ho snadno dopravíte k vodě, během několika minut ho nafouknete přiloženou vzduchovou pumpou a sportovní zábava může začít. Lehké teleskopické pádlo ze skelných vláken lze nastavit podle velikosti postavy: Krátké pádlo pro sezení nebo klečení, abyste získali bezpečí na prkně, a dlouhé pádlo pro stání. Díky nosným popruhům si s sebou na cesty můžete vzít i lehká zavazadla, například zásoby. Díky mimořádně stabilní technologii DropStitch si můžete užívat SUP board po dlouhou dobu. Zvláště zajímavý je držák na přední straně desky. Lze k němu bezpečně připevnit chytrý telefon nebo kameru, například pro záznam vašich výprav, poslech hudby nebo třeba sledování online fitness kurzu.Užívejte si svět z vody: S Stand Up Paddleboard Kipu Allrounder 365 Capital Sports trénujete celé tělo a objevujete města, řeky a jezera z nové perspektivy..

Povedený výrobek Capital Sports Kipu Allrounder Tandem, nafukovací paddleboard, SUP prkno, Set Cruiser od kvalitního výrobce Capital Sports jde pořídit momentálně na našich stránkách pořád výhodně! Aktuálně výhodně za 11 399 Kč.