Capital Sports Kipu Allrounder Tandem, nafukovací paddleboard, SUP prkno, Cruiser

Užijte si letní pádlování na vodě: ať už jde o rodinnou zábavu, nebo o produktivní trénink celého těla – Kipu Allrounder... více informací »
Capital Sports Kipu Allrounder Tandem
13 999 Kč
Ověřit dostupnost
Užijte si letní pádlování na vodě: ať už jde o rodinnou zábavu, nebo o produktivní trénink celého těla – Kipu Allrounder...

Užijte si letní pádlování na vodě: ať už jde o rodinnou zábavu, nebo o produktivní trénink celého těla – Kipu Allrounder Tandem by Capital Sports nabízí vysoce kvalitní kompletní vybavení pro rozsáhlé výlety ve stoje na jezerech, řekách a světových mořích. A je tak velký, že můžete vyrazit na velký výlet ve dvou. Nafukovací prkno SUP board je díky svému cruiser tvaru ideální pro začátečníky i pokročilé. Pásek na nohy s vodítkem a pět úchytů na desce zajišťují velkou bezpečnost. Díky tomu vám prkno neunikne, ani když se pohybujete ve velmi rychlých vodách. Exkluzivní paddleboard je rychlý, obratný a velmi snadno se s ním manipuluje: ve vhodném batohu ho snadno dopravíte k vodě, během několika minut ho nafouknete přiloženou vzduchovou pumpou a sportovní zábava může začít. Lehké laminátové pádlo s nastavitelnou velikostí se snadno přemění na kajakářské dvojpádlo: skvělý způsob, jak získat jistotu na palubě. Je to teleskopické SUP pádlo, které si můžete nastavit přesně podle své velikosti. Díky nosným popruhům si s sebou na cesty můžete vzít i lehká zavazadla, například zásoby. Díky superstabilní technologii DropStitch můžete SUP prkno nafouknout na optimální vnitřní tlak 15 PSI. Zvláště zajímavý je akční nástavec na přední straně desky. Lze k němu bezpečně připevnit chytrý telefon nebo kameru, například pro záznam vašich výprav, poslech hudby nebo třeba sledování online fitness kurzu. Užívejte si svět z vody: S Capital Sports Kipu Allrounder by Jessi + Markus Stand Up Paddleboard Set trénujete celé tělo a objevujete města, řeky a jezera z nové perspektivy. Při používání tohoto výrobku dodržujte místní předpisy o bezpečnosti na vodních cestách a ve vodě.

Tento kvalitní a levný produkt Capital Sports Kipu Allrounder Tandem, nafukovací paddleboard, SUP prkno, Cruiser od naší známé značky Capital Sports snadno můžete sehnat právě teď až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte za super cenu 13 999 Kč.