Capital Sports Hexbell, jednoruční činka, pár 2 x 12,5 kg

Ať už pro posilování, cross trénink nebo funkční trénink, jednoruční činky Hexbell od společnosti CAPITAL SPORTS vždy... více informací »
Capital Sports Hexbell
3 419 Kč
Ověřit dostupnost
Ať už pro posilování, cross trénink nebo funkční trénink, jednoruční činky Hexbell od společnosti CAPITAL SPORTS vždy...

Ať už pro posilování, cross trénink nebo funkční trénink, jednoruční činky Hexbell od společnosti CAPITAL SPORTS vždy poskytnou správnou hmotnost.V robustním plášti z tvrdé pryže jsou vyvážená železná jádra, které dávají činkám Hexbell jejich váhu. S párem činek Hexbell dostaneš pár 2 x 12,5 kg činek, které jsou vhodné pro použití v domácí posilovně, venku nebo v profesionálním studiu. Hrubý plastový plášť je odolný proti nárazu a chrání podlahu před poškozením, takže lze nechat činky bezpečně padnout. Díky svým šestiúhelníkovým hlavicím jsou velmi vhodné k provádění klikové chůze.11 cm dlouhé, černé oxidované rukojeti jsou pevně připevněny k hlavici činky. Vroubkování a mírně kónický tvar zaručují dobré uchopení i při vlhkých rukou. Robustní materiálová kombinace plastu a chromované oceli dělá činky Hexbell odolné vůči větru a počasí, takže je možné používat je bez problémů i venku.

Exkluzivní produkt Capital Sports Hexbell, jednoruční činka, pár 2 x 12,5 kg od spolehlivé značky Capital Sports můžete nakoupit aktuálně za super cenu. Aktuálně za super cenu 3 419 Kč.