Capital Sports Elongata Bumper Plates, sada kotoučových závaží, guma, 7 párů

Dlouhá životnost, robustní a vysoce odolné: Takové jsou kotoučové disky Elongata od společnosti Capital Sports. Jsou vyrobeny z... více informací »
Capital Sports Elongata Bumper Plates
13 099 Kč
Ověřit dostupnost
Dlouhá životnost, robustní a vysoce odolné: Takové jsou kotoučové disky Elongata od společnosti Capital Sports. Jsou vyrobeny z...

Dlouhá životnost, robustní a vysoce odolné: Takové jsou kotoučové disky Elongata od společnosti Capital Sports. Jsou vyrobeny z kvalitní směsi tvrdé gumy s otvorem pro upevnění 50,4 mm a každé Cross-Trainingové nebo olympijské tyči poskytnou požadovanou hmotnost. Pro ochranu upnutí jsou opatřeny vnitřním kroužkem z leštěné oceli, takže disky závaží hladce kloužou po tyči a upínání se nepoškodí ani při vhození tyče. Kotoučová závaží Capital Sports jsou velmi robustní. Nárazy zachycující tvrdá guma je ideální pro „weight drops“, protože ani zem, ani závaží se nárazy nepoškodí. Nízký zpětný náraz disků jim nedovolí odskočit ani při silném vyhození. Jelikož jedno kotoučové závaží je na začátek málo, nabízí společnost Capital Sports své Elongata Bumper Plates v párech. Tak si lze domácí posilovnu rychle vybavit všemi požadovanými závažími. Vezměte prosím na vědomí, že kotoučové závaží jsou kvůli ochraně gumy při přepravě a skladování jemně naolejované. Olejový film lze před prvním použitím snadno odstranit s hadříkem.

Tento velmi žádaný výrobek Capital Sports Elongata Bumper Plates, sada kotoučových závaží, guma, 7 párů od této skvělé značky Capital Sports naleznete právě teď v naší nabídce za extra cenu. Právě teď za cenu 13 099 Kč.