Canvit BARF Salmon oil

Rybí olej z Norského lososa pro zdravou kůži, lesklou a hustou srst a bezbolestné klouby.Za studena lisovaný lososový olej je... více informací »
Canvit BARF Salmon oil
Značka: Astoreo
279 Kč
Ověřit dostupnost
Rybí olej z Norského lososa pro zdravou kůži, lesklou a hustou srst a bezbolestné klouby.Za studena lisovaný lososový olej je...

Rybí olej z Norského lososa pro zdravou kůži, lesklou a hustou srst a bezbolestné klouby.Za studena lisovaný lososový olej je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin s blahodárným vlivem na zdravý stav kůže, funkci imunitního a nervového systému, ledvin a kloubů.Kyselina eikosapentaenová (EPA) pozitivně ovlivňuje zdravý stav kůže a kvalitu srsti.Pozitivní vliv EPA na imunitní systém a protizánětlivý účinek potlačuje chronické záněty jako je osteoartritis, chronická nedostatečnost ledvin a jiné chronické záněty vedoucí ke vzniku nádorů.Kyselina dokosahexaenová (DHA) je důležitá pro vývoj a funkci nervového systému. Její pravidelný příjem podporuje učení a paměť, zejména u mláďat a stárnoucích jedinců.Indikace:Podpora zdravé kůže, lesklé, husté srsti a silných drápů.Doplněk léčby při onemocnění kůže, kloubů a ledvin.Podpora imunity, dobré paměti a učení u mladých a stárnoucích psů.Dávka: na 10 kg psa: 5 ml denně. Canvit BARF Salmon oil značky .

Canvit BARF Salmon oil – – . .

Unikátní výrobek Canvit BARF Salmon oil od značky s dlouholetou tradicí Astoreo jednoduše získáte tady za příznivou cenu. Výhodně za cenu 279 Kč.