Calibra Joy Cat Classic Salmon Sticks

Expirace září 2020. Masový pamlsek Calibra Joy pro kočky – lahodné lososové tyčinky s obsahem nenasycených mastných kyselin pro... více informací »
Calibra Joy Cat Classic Salmon Sticks
Značka: Astoreo
55 Kč
Ověřit dostupnost
Expirace září 2020. Masový pamlsek Calibra Joy pro kočky – lahodné lososové tyčinky s obsahem nenasycených mastných kyselin pro...

Expirace září 2020. Masový pamlsek Calibra Joy pro kočky – lahodné lososové tyčinky s obsahem nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži a srst. Zdravý, voňavý a lahodný pamlsek pro potěšení i těch nejmlsnějších kočičích jazýčků. Neodolatelné lososové válečky skvěle obohatí jídelníček vaší kočičky. Doplňkové krmivo pro kočky. Složení: rybí maso, kuřecí maso, rostlinný protein, glycerin, sorbitol. Analytické složky: hrubý protein 40%, obsah tuků 6%, hrubá vláknina 3%, hrubý popel 4%, vlhkost 20%. Calibra Joy Cat Classic Salmon Sticks značky .

Calibra Joy Cat Classic Salmon Sticks – – . .

Zcela unikátní kousek Calibra Joy Cat Classic Salmon Sticks od skvělého a známého výrobce Astoreo je k získání aktuálně na našich stránkách za outletovou cenu! Akční cena od 55 Kč.