Calibra Cat konzerva Kitten

Kompletní masová konzerva pro koťata.Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem proteinu - kuře a kuřecí... více informací »
Calibra Cat konzerva Kitten
Značka: Astoreo
33 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní masová konzerva pro koťata.Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem proteinu - kuře a kuřecí...

Kompletní masová konzerva pro koťata.Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem proteinu – kuře a kuřecí srdíčka – výhradně živočišný protein.S přídavkem lososového oleje a taurinu. Složení: Kuře (60%), kuřecí srdíčka (10%), vývar (28,9%), minerální látky (1%), lososový olej (0,1%).Analytické složky: hrubý protein 10,9%, hrubé oleje a tuky 6,8%, hrubý popel 2,5%, hrubá vláknina 0,5%, vlhkost 79%. Nutriční doplňkové látky (na kg): Vitamin D3 200 m. j., Zinek jako síran zinečnatý monohydrát 15mg, Mangan jako síran manganatý monohydrát 3mg, Taurin 1500mg, Jód jako jodičnan vápenatý bezvodý 0,75mg. Calibra Cat konzerva Kitten značky .

Calibra Cat konzerva Kitten – – . .

Oblíbený a kvalitní výrobek Calibra Cat konzerva Kitten od skvělého a známého výrobce Astoreo lze získat bezpečně online pořád výhodně! Aktuálně výhodně za 33 Kč.