Čajník nerez ANETT 1,68 l

Čajník nerez ANETT 1,68 l slouží pro snadný ohřev vody. Je celokovový a jeho rovné sendvičové dno zajišťuje rychlý rozvod... více informací »
Čajník nerez ANETT 1
Značka: Orion
499 Kč
Ověřit dostupnost
Čajník nerez ANETT 1,68 l slouží pro snadný ohřev vody. Je celokovový a jeho rovné sendvičové dno zajišťuje rychlý rozvod...

Čajník nerez ANETT 1,68 l slouží pro snadný ohřev vody. Je celokovový a jeho rovné sendvičové dno zajišťuje rychlý rozvod tepla. Je vhodný na všechny typy varných desek včetně indukce. Pod víčkem je široký otvor pro snadné plnění vodou. Praktická rukojeť zajišťuje dobrou manipulaci při plnění i vylévání vody.Materiál: nerezová ocel třídy 304. Rozměry: výška 16 cm, průměr 15 cm. Objem: 1,68 l. Užitný objem: 1,3 l. Hmotnost: 637 g.Doporučení: Pro manipulaci s horkým čajníkem používejte chňapku. Vařte na plotýnce odpovídající průměru dna čajníku. Čajník plňte minimálně do poloviny, aby nedošlo k jeho zbytečnému přehřátí, změnám barvy a vyvaření vody – to není důvod k uznání reklamace.V průběhu používání se může objevit usazený vodní kámen. Pro jeho odstranění stačí v čajníku povařit vodu s octem, umýt teplou vodou se saponátem a řádně vypláchnout. Čajník je vhodný do myčky. Nerezový čajníkCelokovovýPro snadný ohřev vodyRovné, dvojité, sendvičové dno – rychlý rozvod teplaPraktická rukojeťŠiroký otvor pro plněníVhodný pro všechny typy varných desek včetně indukceVhodný do myčkyObjem 1,68 l Čajník nerez ANETT 1,68 l značky Orion.

Čajník nerez ANETT 1,68 l – rovné sendvičové dno, vhodný pro všechny typy varných desek, široký otvor pro plnění – vhodný do myčky. nerezová ocel třídy 304.

Zlevněný produkt Čajník nerez ANETT 1,68 l od dodavatele se skvělou pověstí Orion jednoduše najdete zrovna dnes za mimořádně nízkou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 499 Kč.