Brunolie Kartáč na srst psů, 9 + 17 čepelí, zaoblené, nerezová ocel

Úprava srsti pro příjemný pocit: s kartáčem na srst psů Brunolie vyčistíš srst svého čtyřnohého přítele v okamžiku a... více informací »
Brunolie Kartáč na srst psů
Značka: Brunolie
499 Kč
Ověřit dostupnost
Úprava srsti pro příjemný pocit: s kartáčem na srst psů Brunolie vyčistíš srst svého čtyřnohého přítele v okamžiku a...

Úprava srsti pro příjemný pocit: s kartáčem na srst psů Brunolie vyčistíš srst svého čtyřnohého přítele v okamžiku a zároveň mu namasíruješ kůži.Kartáč na srst psů Brunolie je perfektním nástrojem na péči o tvého chlupáče. Díky zaobleným bezpečnostním čepelím bez problémů odstraníš staré, odumřelé chlupy ze srsti svého psa pomocí několika silných tahů kartáčem. Péče, kterou vidět a cítit. Ergonomický kartáč na podsadu je vhodný především na středně dlouhou až dlouhou srst psů a nabízí ti dvě řady čepelí s 9 nebo 17 zuby na čištění srsti. Vzdálenosti mezi čepelemi z nerezové oceli jsou optimalizovány tak, aby se přes srst tvého psa snadno klouzala a aby se co nejlépe odstranily odumřelé chlupy. Zaoblené čepele zároveň dobře promasírují pokožku tvého psa.Péče o pohodu tvého čtyřnohého přítele: kartáč na srst psů Brunolie usnadňuje česání srsti psa.

Oblíbený výrobek Brunolie Kartáč na srst psů, 9 + 17 čepelí, zaoblené, nerezová ocel originál od výrobce Brunolie naleznete zde teď za výhodnou cenu! Nyní lze objednat jen za 499 Kč.