Blumfeldt Trifloris, set 3 dřevěných květináčů z jedlového dřeva, hnědá

Blumfeldt triflora dřevěné kádě vám přinesou rustikální atmosféru do zahrady, na terasu nebo do jakéhokoliv domácího... více informací »
Blumfeldt Trifloris
Značka: Blumfeldt
2 149 Kč
Ověřit dostupnost
Blumfeldt triflora dřevěné kádě vám přinesou rustikální atmosféru do zahrady, na terasu nebo do jakéhokoliv domácího...

Blumfeldt triflora dřevěné kádě vám přinesou rustikální atmosféru do zahrady, na terasu nebo do jakéhokoliv domácího prostředí. Tyto tři květináče, ošetřené ohněm, jsou vyrobeny z elegantně strukturovaného dřeva. Litinové rukojeti jsou nejen praktické pro převoz, dodávají také zvláštní kouzlo. Aby voda zůstala v nádobě, dřevo je ošetřené proti plísním, triflora kádě jsou rovněž uvnitř vystlané Jezírková fólie – tímto způsobem může být bez problémů postaráno o rostliny a jejich závlahu. Dodávané jsou ve třech různých velikostech: Každé rostlině můžete tak zvolit ideální velikost květináče.Ať už triflora dřevěný květináč od Blumfeldtu zkrášlí Vaši zahradu nebo obývák, v každém případě bude romantickou pastvou pro oči!

Unikátní a oblíbený produkt Blumfeldt Trifloris, set 3 dřevěných květináčů z jedlového dřeva, hnědá od dodavatele s dlouholetou historií Blumfeldt jednoduše můžete sehnat zrovna dneska levně! V současnosti pořídíte za cenu 2 149 Kč.