Blumfeldt Pamplona Extension, zahradní stůl, 180 x 83 cm, sklo, hliník, tmavošedý

Rozkládací stůl v zahradě: se zahradním stolem Blumfeldt Pamplona Extension si můžete vychutnat oslavy se 6 osobami a též... více informací »
Blumfeldt Pamplona Extension
Značka: Blumfeldt
7 549 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací stůl v zahradě: se zahradním stolem Blumfeldt Pamplona Extension si můžete vychutnat oslavy se 6 osobami a též...

Rozkládací stůl v zahradě: se zahradním stolem Blumfeldt Pamplona Extension si můžete vychutnat oslavy se 6 osobami a též příjemný čas v menším okruhu lidí. Flexibilní specialista do zahrady pro každý případ! Díky konceptu SmartSpace Concept zaujme zahradní stůl Blumfeldt Pamplona Extension svými malými rozměry 90 x 90 cm, tak i velkou plochou stolu s rozměry 180 x 83 cm na stolování, příjmené posezení nebo práci. Až 6 lidí se bez problému vejde k rozloženému zahradnímu stolu a můžou si tak vychutnávat čas venku. Deska stolu z 5 mm hrubého, tvrzeného a tónovaného skla je nejen odolná vůči povětrnostním vlivům a extrémně nenáročná na údržbu, ale je zároveň luxusním doplňkem zahrady. Pevnost a stabilitu stolu zajišťuje extra lehký hliníkový rám s práškovým lakováním. Více času v přírodě: zahraní stůl Blumfeldt Pamplona Extension Vám umožňuje trávit hodiny na čerstvém vzduchu – během příjemných posezení, oslav ve společnosti nebo během soustředění na práci.

Neodolatelný produkt Blumfeldt Pamplona Extension, zahradní stůl, 180 x 83 cm, sklo, hliník, tmavošedý od společnosti se zárukou kvality Blumfeldt máte možnost koupit právě teď u nás až neuvěřitelně levně! Cena od 7 549 Kč.