Blumfeldt Ochranný kryt Shield Drying Rack na venkovní sušák na prádlo, voděodolný, UV odolný

S ochranným krytem pro venkovní sušáky na prádlo Shield Drying Rack od blumfeldt můžete prodloužit funkčnost a životnost vašeho... více informací »
Blumfeldt Ochranný kryt Shield Drying Rack na venkovní sušák na prádlo
Značka: Blumfeldt
499 Kč
Ověřit dostupnost
S ochranným krytem pro venkovní sušáky na prádlo Shield Drying Rack od blumfeldt můžete prodloužit funkčnost a životnost vašeho...

S ochranným krytem pro venkovní sušáky na prádlo Shield Drying Rack od blumfeldt můžete prodloužit funkčnost a životnost vašeho sušáku o mnoho let. Je vyroben ze speciálního polyesterového materiálu, který je mimořádně odolný a chrání před povětrnostními vlivy. UV záření do něj nepronikne a ani sníh a led nemají šanci poškodit váš venkovní rotační sušák na prádlo. Díky ochrannému krytu pro venkovní sušáky je také důmyslně zabráněno znečištění z okolního prostředí. Vysoce kvalitní kryt je vhodný pro běžně dostupné venkovní rotační sušáky na prádlo všech výrobců a lze jej s minimálním úsilím navléknout na složený sušák. Díky bočnímu zipu a stahovací šňůrce na lemu můžete kryt bezpečně uzavřít a sušák na prádlo bude krytem chráněn. Ochranný kryt Shield Drying Rack přesvědčí kvalitou z blumfeldt a prodlouží životnost sušáku na prádlo!

Super kousek Blumfeldt Ochranný kryt Shield Drying Rack na venkovní sušák na prádlo, voděodolný, UV odolný od známé společnosti Blumfeldt seženete na našich stránkách teď levně. Akční cena již od 499 Kč.