Blumfeldt Fiamme Triangolo, etanolové lucerny, sada 2 kusů, hořák z nerezové oceli, 0,3 litru, doba hoření 4 hodiny

sada etanolových luceren blumfeldt Fiamme Triangolo obohatí váš interiér nebo exteriér o dvě krásná místa s ohněm. Tyto dvě... více informací »
Blumfeldt Fiamme Triangolo
Značka: Blumfeldt
2 479 Kč
Ověřit dostupnost
sada etanolových luceren blumfeldt Fiamme Triangolo obohatí váš interiér nebo exteriér o dvě krásná místa s ohněm. Tyto dvě...

sada etanolových luceren blumfeldt Fiamme Triangolo obohatí váš interiér nebo exteriér o dvě krásná místa s ohněm. Tyto dvě velikosti navzájem úžasně harmonizují jako tým, ale v domácnosti si najdou své místečko i samostatně. Provoz je na bioethanol, který se získává z obnovitelných zdrojů a spaluje se beze zbytku a bez zápachu. Plamen hoří uprostřed rámu a je chráněn před větrem válcem z tvrzeného skla. Hořák z nerezové oceli má kapacitu 0,3 litru kapaliny a postará se o několikahodinovou hru plamene. Pro bezpečné uhašení ohně jsou svítilny Fiamme Triangolo dodávány s praktickým hasicím přístrojem.

Tento neodolatelný produkt Blumfeldt Fiamme Triangolo, etanolové lucerny, sada 2 kusů, hořák z nerezové oceli, 0,3 litru, doba hoření 4 hodiny originál od značky Blumfeldt lze koupit právě zde za výborné peníze. Produkt koupíte teď u nás za 2 479 Kč.