Bluetooth sluchátka PHILIPS TAUT102

Příjemná unisexsluchátka oblého designu s mikrofonem váš sluch rozhodně ošálí. Oceníte svobodu při poslechu hudby nebo... více informací »
Bluetooth sluchátka PHILIPS TAUT102
Značka: Philips
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Příjemná unisexsluchátka oblého designu s mikrofonem váš sluch rozhodně ošálí. Oceníte svobodu při poslechu hudby nebo...

Příjemná unisexsluchátka oblého designu s mikrofonem váš sluch rozhodně ošálí. Oceníte svobodu při poslechu hudby nebo handsfree telefonování. Jsou lehká a skladná do malého pouzdra, které zároveň sluchátka nabíjí a dokáže je udržet v provozu až 12 hodin. Sluchátka se zdrojem zvuku spojíte prostřednictvím Bluetoth. Sluchátka se při každém dalším vyjmutí z pouzdra ihned spárují s vaším přístrojem. Pamatují si Bluetooth přístroj, s kterým se spárovala naposledy. Multifunkční tlačítko umístěné na sluchátkách slouží k ovládání hudby nebo hovorů. Jednoduchou komunikaci s mobilním telefonem zastane funkce hlasového asistenta Siri nebo Google Assistant. K tomu stačí pouhé dvojité stisknutí multifunkčního tlačítka a hlasový asistent je vám k službám. Na požádání pustí do sluchátek hudbu, zavolá nebo napíše zprávu vašim přátelům a mnoho dalšího. Neodymové reproduktory (6 mm) nabídnou kvalitní poslech oblíbené hudby. Ve sluchátkách zabudovaný Handsfree mikrofon potlačují okolní šum nebo ozvěny a velmi citlivě snímá hlas. Proto své hovory vyřídíte snadno v jakémkoliv prostředí. Výdrž sluchátek na jedno nabití jsou 3 hodiny. Kapacita nabíjecího pouzdra je 9 hodin. Výdrž Li – Ion baterie až 12 hodin (3 + 9 hod).Frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, impedance 16 Ohm.Elegantní oblý designBluetooth bezdrátová technologie připojení s dosahem 10 mUzavřený akustický systém, neodymové reproduktory 6 mmSkvělý, kvalitní zvuk s důrazem na basové pásmoHandsfree mikrofon s potlačením šumu a ozvěnyŠpunty True Wireless, uzavřená konstrukceMultifunkční tlačítko k ovládání hovorů, přehrávání hudby, přepínání mezi skladbami a podpoře hlasového ovládání prostřednictvím Siri nebo Google AssistantPouzdro pro 3 plná nabití (9 hodin)Vyrobila společnost PHILIPS Bluetooth sluchátka PHILIPS TAUT102 značky Philips.

Bluetooth sluchátka PHILIPS TAUT102 – kvalitní zvuk, handsfree mikrofon, multifunkční tlačítko k ovládání hovorů – výdrž sluchátek na jedno nabití jsou 3 hodiny, kapacita nabíjecího pouzdra je 9 hodin. plast.

Hodně žádaný produkt Bluetooth sluchátka PHILIPS TAUT102 originál od výrobce Philips můžete koupit ještě dnes skutečně levně! Výhodně teď u nás za 1 799 Kč.