Auna Silverhammer, HiFi sestava do auta, sada reproduktorů / 2kanálový koncový zesilovač

Auna Silverhammer představuje bohatou a vzájemně vyladěnou sestavu. Maximální celkový výkon 8000 W reproduktorové sestavy... více informací »
Auna Silverhammer
Značka: Auna
3 879 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Silverhammer představuje bohatou a vzájemně vyladěnou sestavu. Maximální celkový výkon 8000 W reproduktorové sestavy...

Auna Silverhammer představuje bohatou a vzájemně vyladěnou sestavu. Maximální celkový výkon 8000 W reproduktorové sestavy rozdělují a vedou dvě frekvenční výhybky na dva hlubokotónové reproduktory, dva středotónový reproduktory a dva tweetery.Zesilovač disponuje max. výkonem 2200 W, plynule regulovatelným filtrem horní a dolní propusti a zapínatelnou funkcí Super Bass.Přitom lze zesilovač používat v 2/1-kanálové provozu a také přemostit.Ve výsledku vytváří HiFi sestava do auta výrazně vykreslené zvukové panorama a přesné nastavení. Výkonnost sestavy je skryta za černým tělem.Sestava do auta Auna Silverhammer se dodává včetně kabeláže a montážního materiálu, který umožňuje snadnou instalaci.

Velmi žádaný kus Auna Silverhammer, HiFi sestava do auta, sada reproduktorů / 2kanálový koncový zesilovač od přední společnosti Auna lze nakoupit tady teď právě za akční cenu. Nyní lze objednat jen za 3 879 Kč.