Auna MVD-240, 7 „DOTYKOVÉ AUTORÁDIO, AUTO HI-FI SADA, REPRODUKTOR, 2-KANÁLOVÝ ZESILOVAČ

18 cm (7 ") TFT dotykový displej autorádia MVD-240 slouží k zobrazení videa a obrazových obsahů, ale také vizuálně podporuje... více informací »
Auna MVD-240
Značka: Auna
7 599 Kč
Ověřit dostupnost
18 cm (7 ") TFT dotykový displej autorádia MVD-240 slouží k zobrazení videa a obrazových obsahů, ale také vizuálně podporuje...

18 cm (7 „) TFT dotykový displej autorádia MVD-240 slouží k zobrazení videa a obrazových obsahů, ale také vizuálně podporuje kompletní navigaci v menu. Tyto obsahy zařízení získává buď z formátově vhodných DVD přehrávačů nebo vpředu vestavěného USB portu a SD slotu a také ze zadního cinch připojení nebo AUX zdrojů. Svou současnou orientaci pokrývá Auna MVD-240 v neposlední řadě přes rozhraní bluetooth s integrovaným mikrofonem, jehož prostřednictvím může být zařízení používané pro hlasitý odposlech nebo volitelně pro streamování hudby z bluetooth zařízení, jako jsou smartphony, tablety nebo notebook.Pro plný zvuk má reproduktorová sada celkový výkon přes 4800 W max., rozděleno přes dva crossovery na dvou subwooferech dvou středotónových reproduktorů a dvou výškových reproduktorů.S nastavitelným filtrem horní a dolní propusti a s přepínatelným super bassem má zesilovač k dispozici 2200 W max. Kromě toho se dá zesilovač Auna použít v 2/1-kanálové provozu a také přemostit.Dotyková auto hi-fi souprava Auna MVD-240 7 „je dodávána včetně kabeláže a montážního materiálu, který zaručuje snadnou instalaci.

Akční výrobek Auna MVD-240, 7 "DOTYKOVÉ AUTORÁDIO, AUTO HI-FI SADA, REPRODUKTOR, 2-KANÁLOVÝ ZESILOVAČ od výrobce s dlouholetou historií Auna jednoduše můžete najít aktuálně za akční cenu! Akční ceny již od 7 599 Kč.