Auna KM 03, čtyřdílná mikrofonní sada, mikrofon, stojan, svorka, kabel

Čtyřdílná mikrofonní sada na řečnické i pěvecké akce na pódiích a ve studiích.Dynamický ruční mikrofon značky Auna je... více informací »
Auna KM 03
Značka: Auna
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Čtyřdílná mikrofonní sada na řečnické i pěvecké akce na pódiích a ve studiích.Dynamický ruční mikrofon značky Auna je...

Čtyřdílná mikrofonní sada na řečnické i pěvecké akce na pódiích a ve studiích.Dynamický ruční mikrofon značky Auna je spolehlivým členem skupiny s výbornými výkonovými vlastnostmi a širokými možnostmi využití.Mikrofon je vhodný na řečnické a pěvecké akce a disponuje širokým frekvenčním rozsahem. Ergonomicky tvarovaná konstrukce mikrofonu je vyhotovena z kovu a tím podtrhuje robustní vlastnosti celé sady.Dodávaný XLR jack kabel má délku 5 m a obsahuje 6,3 mm jack konektor.Mikrofonní stativ se vyznačuje flexibilními možnostmi nastavení, nízkou hmotností a solidním zpracováním. Gumová spodní strana stojanu chrání podlahu před poškozením a zajišťuje vysokou stabilitu. Při přenášení lze trojnohý stojan snadno sklopit.Součástí balení jsou i klipy na kabel a svorky na upevnění mikrofonu.

Tento kvalitní kus Auna KM 03, čtyřdílná mikrofonní sada, mikrofon, stojan, svorka, kabel od populárního výrobce Auna snadno získáte tady a teď skutečně výhodně! Nyní pořídíte jen za 1 699 Kč.