Auna 0

Hi-Fi set"Platin Line 420" je přesně to, co potřebujete do svého auta. Set seskládá z kvalitních komponentů, kterými jsou např. i... více informací »
Auna 0
Značka: Auna
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Hi-Fi set"Platin Line 420" je přesně to, co potřebujete do svého auta. Set seskládá z kvalitních komponentů, kterými jsou např. i...

Hi-Fi set“Platin Line 420″ je přesně to, co potřebujete do svého auta. Set seskládá z kvalitních komponentů, kterými jsou např. i skvělé reproduktory. Právětyto reproduktory zajišťují výborné basy, díky kterým si naplno užijete svojihudbu.Reproduktory jsou doplněny spolehlivým zesilovačem a kompletní sadou kabelů.Díky setu „Platin Line 420“ se Vaše auto promění v pojízdnoudiskotéku či koncert.Hi-Fi set do auta „Platin Line 420“ je vynikající kombinacekvalitních komponentů. Díky zesilovači dokáže zařízení vyvinout výkon 2 400 W.Tento výkon se pak rovnoměrně rozloží mezi reproduktory. Kromě výše zmíněnýchkomponentů se set dodává společně s kompletní sadou kabelů, takže už nebudetemuset dokupovat téměř nic navíc.Všechny komponenty ze setu se dají objednat i samostatně.Prosím všimněte si, že dodávané kabely se mohou vizuálně trošku lišit od těch,co jsou na obrázku.

Tento diskontní výrobek Auna 0 od značky s tradicí a dobrou pověstí Auna získáte nyní výhodně! Zrovna teď v akci za 3 099 Kč.