Auna 0

Studiový mikrofon Auna CM001BG je profesionální kondenzátorový mikrofon. Díky vysoké citlivosti, nízkému vlastnímu šumu a... více informací »
Auna 0
Značka: Auna
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Studiový mikrofon Auna CM001BG je profesionální kondenzátorový mikrofon. Díky vysoké citlivosti, nízkému vlastnímu šumu a...

Studiový mikrofon Auna CM001BG je profesionální kondenzátorový mikrofon. Díky vysoké citlivosti, nízkému vlastnímu šumu a širokému frekvenčnímu rozsahu se ideálně hodí pro jevištní vystoupení i nástrojové a pěvecké nahrávky. Profesionálnímu mikrofonu Auna je blízké i použití jako prostředek pro vytvoření vlastních podcastů a vlastních rádiových a rozhlasových produkcí.Především velká 32 mm kondenzátorová vložka, jejíž membrány jsou vyrobeny ze zlata, a vynikající kardioidní charakteristika poskytují ideální předpoklady pro studiové produkce, domácí nahrávky a live nahrávání. Kromě toho má studiový mikrofon Auna integrovaný low cut filtr, který je možné v případě potřeby aktivovat pomocí spínače, ukrytého v konstrukci. Napájení probíhá přes 48 V phantom napájení. Pavouk umožňuje upevnění profesionálního mikrofonu na mikrofonní stativ s 5/3″ závitem, který se umí přizpůsobit díky dodávanému adaptéru i na 5/8″ závit.Robustní těžké mosazné tělo mikrofonu CM001B je extrémně odolné proti otřesům a škrábancům. Modré tělo mikrofonu a zlatý mikrofonní koš uvádí mikrofon na scénu jedinečným způsobem. Při přepravě chrání mikrofon před poškozením ochranné pouzdro.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Auna 0 od známé značky Auna můžete najít aktuálně na našich stránkách za outletovou cenu. Zrovna teď v akci za 1 799 Kč.