Adventní kalendář LITTLE PRINCES

Adventní kalendář LITTLE PRINCES je báječný adventní kalendář plný překvapení pro všechny malé slečny.Kalendář obsahuje:1.... více informací »
Adventní kalendář LITTLE PRINCES
Značka: Accentra
899 Kč
Ověřit dostupnost
Adventní kalendář LITTLE PRINCES je báječný adventní kalendář plný překvapení pro všechny malé slečny.Kalendář obsahuje:1....

Adventní kalendář LITTLE PRINCES je báječný adventní kalendář plný překvapení pro všechny malé slečny.Kalendář obsahuje:1. bublinková koupel2. perla do koupele3. balzám na rty4. tuhé mýdlo ve tvaru hvězdy5. červená gumička do vlasů6. sprchový gel7. fizzer8. koupelové konfety9. balzám na rty10. houba na mytí11. sponka do vlasů s motýlem12. pilník na nehty13. tuhé mýdlo ve tvaru srdce14. zrcátko15. růžová gumička do vlasů16. tuhé mýdlo ve tvaru stromečku17. koupelová sůl18. koupelové konfety19. fizzer ve tvaru vločky20. sprchový gel21. fizzer ve tvaru srdce22. sponka do vlasů s kytičkou23. balzám na rty24. bublinková koupel• Adventní kalendář LITTLE PRINCES• Pro malé slečny• Plný kosmetického překvapení• Skvělý dárek Adventní kalendář LITTLE PRINCES značky Accentra.

Adventní kalendář LITTLE PRINCES – 24 kosmetických překvapení – . .

Vynikající produkt Adventní kalendář LITTLE PRINCES od kvalitní společnosti Accentra snadno naleznete aktuálně na webu za výprodejovou cenu. Zrovna teď v akci za 899 Kč.